Záruka 15 let

Český výrobce ventilačních turbín ZLT®

Certifikace

Zkoušky a certifikace ventilačních turbín ZLT®

Všechny typy ventilačních turbín ZLT® včetně příslušenství byly přezkoušeny dle zákona ve zkušební akreditované laboratoři č.1025 zkušebního ústavu VVUÚ, a.s., se sídlem v Ostravě-Radvanicích, na ulici Pikartská 1337/7. Následně po těchtozkouškách byly dále prověřovány zkouškou „Posouzení shody výrobku podle nařízení vlády č. 163, 2002sb.“ ve Strojírenském zkušebním ústavu, s.p. , v Brně, na ulici Hudcova 424/56b. Na základě těchto přísných norem byly ventilační turbíny ZLT® a jejich příslušenství v roce 2009 uznány jako vyhovující a byl jim udělen „Certifikát výrobku“ .

Firma VYTOZ-EKO s.r.o. je jednou ročně přísně kontrolována pracovníky Strojírenského zkušebního ústavu ve věcech posuzování shody ve výrobních procesech a je také jediným akreditovaným výrobcem ventilačních turbín ZLT® a jejich příslušenství v Evropě.

Zkušební protokoly předložíme na vyžádání.

 

Výkonnostní hodnoty ve shodě s požadavky norem v ČR

U některých dovážených turbín, především z mimoevropských kontinentů, se výkonnostní hodnoty mohou značně lišit, a to až o polovinu. Je to dáno především neshodou s parametry výkonu vyžadovanými v ČR.

Naše společnost VYTOZ-EKO s.r.o. je českým výrobcem turbín a všech jejich prodávaných součástí. Proto garantujeme přesnost uváděných hodnot pro výkon ventilačních turbín ZLT®.

Kvalita a spolehlivost

Od roku 2009, kdy firma firma VYTOZ-EKO s.r.o. zahájila prodej ventilčních turbín ZLT® a příslušenství, neměla doposud žádnou reklamaci.

Naše filozofie

Cílem naší společnosti bylo vyrobit ekonomicky přijatelný produkt bez potřeby jakéhokoliv příkonu a především také ekologický výrobek - ventilační turbínu ZLT®, využívající nevyčerpatelné přírodní síly - větru.

Ten je zcela zadarmo a tímto náš koncept turbín přináší zákazníkovi do budoucna zajímavou investici v podobě velké finanční úspory za energii vynaloženou při ventilaci.

Záruka 15 let na turbíny

Rychlé dodací lhůty

Záruční a pozáruční servis

© 2017 VYTOZ-EKO spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena.