Záruka 15 let

Český výrobce ventilačních turbín ZLT®

Odvětrání průmyslových, zemědělských a sportovních objektů

Výrazné snížení teploty v objektu až o několik stupňů ˚C

Ventilační turbíny ZLT® zajišťují průběžné odvětrání průmyslových, sportovních nebo zemědělských objektů, a to hlavně v letním období, kdy výrazně sníží vysoké letní teploty až o několik stupňů ˚C v prostoru objektu. Vhodné jsou jak pro ventilaci průmyslových hal nebo sportovišť, tak pro účinné odvětrání stájí pro dobytek, sýpek, skladů či seníků, a to bez provozních nákladů – tedy – zadarmo!

 

 

3ktrade

Přídavný elektrický ventilátor

Ventilační turbíny ZLT® je možné pro zvýšení komfortu a účinnosti odvětrání objektů doplnit o přídavný elektrický ventilátor, který lze ovládat přes teplotní čidlo a tím zajistit pravidelné odvětrávání i v parných letních dnech, kdy se nehne ani vánek. Naopak v zimním období lze ventilační turbíny ZLT® doplnit o elektromechanické regulační klapky, které zamezí nežádoucímu odvodu teplého vzduchu z prostoru objektu. Mohou být dálkově ovládané, nebo s časovým či ručním spínačem. Pro maximální účinnost ventilace je určena ventilační turbína ZLT® velikosti VIV20/500 v kombinaci s elektrickým ventilátorem a elektromechanickou regulační klapkou.

Hlavní výhody

  • Výrazné snížení teploty v objektu až o několik stupňů ˚C
  • Pravidelné odvětrání díky teplotnímu čidlu
  • Odvětrávání i v úplném bezvětří
  • Digitální a časové ovládání
  • Větrný pohon = provoz zdarma

 

Naše filozofie

Cílem naší společnosti bylo vyrobit ekonomicky přijatelný produkt bez potřeby jakéhokoliv příkonu a především také ekologický výrobek - ventilační turbínu ZLT®, využívající nevyčerpatelné přírodní síly - větru.

Ten je zcela zadarmo a tímto náš koncept turbín přináší zákazníkovi do budoucna zajímavou investici v podobě velké finanční úspory za energii vynaloženou při ventilaci.

Záruka 15 let na turbíny

Rychlé dodací lhůty

Záruční a pozáruční servis

© 2017 VYTOZ-EKO spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena.