Záruka 15 let

Český výrobce ventilačních turbín ZLT®

Odvětrání rodinných domů, chalup nebo chat

VYSOKÁ FINANČNÍ ÚSPORA ZA ELETRICKOU ENERGII

Vybavit si své bydlení vhodnou a opravdu funkční ventilací pro vnitřní obytné místnosti je dnes již spíše nutností. Ventilační turbíny ZLT® jsou svou specifickou konstrukcí, kvalitou provedení a díky výběru z několika velikostí rotační hlavice vhodné pro průběžné odvětrávání půdních prostor, interiérů, sklepů, garáží nebo také chalup či chat, které nejsou celoročně obývány.

Kvalitně odvětráte půdní prostor v zimním období, omezíte vniknutí vlhkosti nebo plísně do střešní konstrukce, a tím prodloužíte její životnost. Naopak v létě omezíte přehřátí střešního pláště a snížíte tepelnou zátěž celého domu. Tím si zajistíte nesrovnatelně příjemnější pobyt v domě. S ventilační turbínou ZLT® dobře odvětráte i prostory bez oken, WC nebo koupelnu, kde větrání bývá ve většině případů problém. Průběžné celoroční odvětrávání má příznivý vliv především na naše zdraví a komfortnější život v obytných místnostech. Za celodenní odvětrávání ventilačním turbínou ZLT® neplatíte ani korunu za elektrickou energii.

Hlavní výhody ventilační turbíny ZLT®:

  • ODVĚTRÁNÍ PŮDNÍCH PROSTOR
  • ODVĚTRÁNÍ SKLEPŮ NEBO GARÁŽÍ
  • ODVĚTRÁNÍ CHALUP A CHAT
  • VÝRAZNÉ OMEZENÍ VLHKOSTI A PLÍSNĚ
  • PŘÍZNIVÝ VLIV NA ZDRAVÍ
  • FINANČNÍ ÚSPORA

Naše filozofie

Cílem naší společnosti bylo vyrobit ekonomicky přijatelný produkt bez potřeby jakéhokoliv příkonu a především také ekologický výrobek - ventilační turbínu ZLT®, využívající nevyčerpatelné přírodní síly - větru.

Ten je zcela zadarmo a tímto náš koncept turbín přináší zákazníkovi do budoucna zajímavou investici v podobě velké finanční úspory za energii vynaloženou při ventilaci.

Záruka 15 let na turbíny

Rychlé dodací lhůty

Záruční a pozáruční servis

© 2017 VYTOZ-EKO spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena.