Záruka 15 let

Český výrobce ventilačních turbín ZLT®

Odvětrání ventilačních šachet bytových domů

Zcela zdarma podporují odvod vzduchu z hlavního potrubí

Ventilační turbíny ZLT® jsou svojí specifickou konstrukcí a kvalitou provedení vhodné pro komfortní, stabilní a vysoce funkční odvětrání centrálních ventilačních šachet bytových domů, jako jsou například panelové nebo cihlové domy. Díky větrnému pohonu tak zcela zdarma podporují odvod vzduchu z hlavního potrubí, do kterého jsou vyústěny jednotlivé bytové jednotky. Tímto způsobem zajistí ventilační turbíny ZLT® správnou výměnu starého vzduchu uvnitř domu za čerstvý.

reckovice1

Pro případ bezvětří nebo minimálního povětří lze k ventilační turbíně ZLT® instalovat pomocný elektrický ventilátor pro centrální odvětrání. Pro individuální odvětrání je také možné umístit elektrický motorek přímo do jednotlivých bytů na WC nebo do digestoře. Pro bytové domy jsou doporučeny ventilační turbíny velikosti VIV16/400 a VIV20/500.

Naše filozofie

Cílem naší společnosti bylo vyrobit ekonomicky přijatelný produkt bez potřeby jakéhokoliv příkonu a především také ekologický výrobek - ventilační turbínu ZLT®, využívající nevyčerpatelné přírodní síly - větru.

Ten je zcela zadarmo a tímto náš koncept turbín přináší zákazníkovi do budoucna zajímavou investici v podobě velké finanční úspory za energii vynaloženou při ventilaci.

Záruka 15 let na turbíny

Rychlé dodací lhůty

Záruční a pozáruční servis

© 2017 VYTOZ-EKO spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena.