Záruka 15 let

Český výrobce ventilačních turbín ZLT®

Povrchová úprava turbín

Pro úpravu povrchu turbín jsme zvolili vysoce kvalitní nástřik práškovým plastem „komaxit“. Výhodou této technologie je vysoká kvalita, rovnoměrnost nánosu, absence závadných chemických látek (vyhovující i pro potravinářský průmysl), dlouhá životnost a šetrnost k životnímu prostředí.

POSTUP PŘI OBARVENÍ KOMAXITEM

Postup při úpravě povrchu je následující: Kovový produkt je před nástřikem pečlivě očištěn a odmaštěn. Poté se nanese vrstva práškového plastu vybraného dle vzorníku RAL. Následuje vypálení ve speciální peci dle charakteru úpravy o teplotě v rozmezí 160-200 °C. Po vychladnutí je možné kovový produkt ihned montovat.

ODSTÍN PŘESNĚ PODLE BARVY VAŠÍ STŘEŠNÍ KRYTINY

Pro dokonalý design Vám nabízíme nástřik Vašeho ventilačního kompletu v široké škále odstínů barev RAL. Můžete tak bezvadně sladit barevnost turbíny s odstínem střechy. Přesné odstíny barevných variant pro komaxitový nástřik Vám rádi osobně ukážeme přímo ze vzorníku RAL. Níže uvádíme ukázku pestré škály odstínů:

vzornik-ral

Hlavní výhody komaxitového nástřiku:

  • výběr ze všech odstínů vzorníku RAL
  • Vypálení ve speciální peci na 160-200˚C zajistí vysokou kvalitu povrchové úpravy
  • Rovnoměrný nástřik barev
  • Dlouhá životnost
  • Šetrnost vůči životnímu prostředí

Naše filozofie

Cílem naší společnosti bylo vyrobit ekonomicky přijatelný produkt bez potřeby jakéhokoliv příkonu a především také ekologický výrobek - ventilační turbínu ZLT®, využívající nevyčerpatelné přírodní síly - větru.

Ten je zcela zadarmo a tímto náš koncept turbín přináší zákazníkovi do budoucna zajímavou investici v podobě velké finanční úspory za energii vynaloženou při ventilaci.

Záruka 15 let na turbíny

Rychlé dodací lhůty

Záruční a pozáruční servis

© 2017 VYTOZ-EKO spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena.